Hei draugs,šeit ir bezmaksas piegāde!

Wolt ir šeit, lai atvieglotu un uzlabotu Tavu ikdienu, atklātu jaunus restorānus un ietaupītu dārgo laiku. Vai nebūtu lieliski nedomāt par to, cik izmaksās Tava maltīte un piegāde? Kā arī dalīties šajā iespējā ar draugiem. Ja Tu dalīsies ar savu unikālo promo kodu ar draugiem, un brīdī, kad tie veiks savu pirmo pasūtījumu Wolt, viņi saņems ēdiena piegādi bez maksas, kā arī Tev tiks dāvināta šī iespēja. Vai  nav fantastiski?

Kā tas strādā?

Uzaicini draugu pievienoties Wolt un pelni žetonus. Katra žetona vērtība ir piegādes pamatmaksa. Tu saņemsi žetonus katru reizi, kad kāds būs reģistrējies Wolt izmantojot tavu promo kodu. Dalies ar savu kodu Facebook, Snapchat, Instagram, WhatsApp vai vienkārši pastāsti par to saviem draugiem.  Starp citu, Tu vari izveidot savu kodu pats, padarot to personīgāku un interesantāku. Kad Tavs draugs reģistrēsies izmantojot Tavu kodu, viņš saņems 3 žetonus, katra žetona vērtība ir piegādes pamatmaksa. Katru reizi kad tavs draugs veiks pasūtījumu ar piegādi tu saņemsi vienu  žetonu, no katra drauga tu vari saņemt līdz pat 3 žetoniem!

Kas ir “piegādes pamatmaksa” kuru es saņemšu iegūstot žetonu?

“Piegādes pamatmaksa” nozīmē Wolt ēdiena piegādi uz mājām bez tālu attālumu piegādes uzcenojuma vai neliela pasūtījuma piemaksas. Ja tavā pasūtījumā ir viena no šīm divām papildus maksām, tad tu maksāsi par tām bez izmaiņām un žetona vērtība segs atlikušo piegādes maksu.  Rīgā, žetons sedz piegādes pamatmaksu, kas ir 1.90€ vērtībā.

Cik daudz žetonu es varu nopelnīt daloties ar savu Wolt kodu?

Bezgala daudz! Ja Tu, piemēram, piesaistīsi 100 draugus, Tu nopelnīsi līdz pat 300 piegādēm. Ar to, Tev vajadzētu pietikt gadam un vēl mazliet.

Kas notiks ar manu kodu, kuru es izmantoju, lai iegūtu Wolt punktus?

Tavs kods paliek nemainīgs! Tāpat arī punkti, kurus Tu esi nopelnījis. Katrs kurš reģistrēsies izmantojot Tavu unikālo kodu, tagad saņems žetonus kā arī Tu pats!

Laimīgu Woltošanu!