Laimē sapņu ballīti 100€ apmērā!

Kad Tu pēdējo reizi uzņēmi ciemiņus? Saka, ka socializēšanās pagarina mūža ilgumu. Taisnība vai nē, laiks, kas pavadīts kopā ar draugiem un tuviem cilvēkiem ir nenoliedzami baudāms un vērtīgs.

Saprotams, viesību organizēšana prasa laiku un enerģiju, kas mums ne vienmēr ir.  Vai vēlies rīkot ballīti bez satraukuma? Atrodi “Tava sapņu ballīte” kampaņu Wolt Facebook lapā. Komentāros zem šī ieraksta, pastāsti mums, ko Tu liktu galdā savās perfektajās viesībās un Tu piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt izvēlēto ēdienkarti pilnīgi bez maksas! Iespējams tieši Tu būsi tas, kam Wolt piegādās izvēlēto maltīti par brīvu! Tevis izvēlētais ēdiens, ko pasniegt ciemiņiem 100€ apmērā uz Wolt rēķina! Izklausās lieliski, vai ne?

Atzīmē ballītes tēmu. Šeit būs vienkāršs piemērs: “Meiteņu vakars”: 1 x Sushi Express Party Nr. 2 set, 1 x Uguns pica TRIO KOMPLEKTS, 2 x Cydonia gastropub Bufalo spārniņi ar siera mērci, 1x Tinto restorāna uzkodu izlase, FAT CAT eklērnīca 7 x mango, ZeDonats 7 x strawberry dream.

Uzvarētājs tiks paziņots 2. maijā. Detalizētāki kampaņas noteikumi šeit:

 1. Kampaņas periods ir no 17. aprīļa – 2. maijam. Uzvarētājs tiks paziņots 2. maijā. Lai piedalītos šajā kampaņā, dalībniekam ir jāieraksta sava izvēlētā ēdienkarte Wolt Facebook lapas “Tava sapņu ballīte” ieraksta komentāros, norādot restorāna nosaukumu, kā arī nosaukumu un daudzumu izvēlētajiem ēdieniem.
 2. Komentāri jāraksta atsevišķi. Tie, kas būs ierakstīti kā atbildes uz komentāriem, netiks ņemti vērā.
 3. Katram izvēlētajam restorānam ir jābūt klienta piegādes zonā. Tava drauga/ paziņas vai arī biroja adrese ir atļauta.
 4. Laimēšanas gadījumā, ēdienkarte tiks piegādāta uz 1 noteiktu adresi. Par piegādes laiku vienosimies iepriekš, bet tas būs pieejams Wolt piegādes laikos: P-C 10:30 – 23, P 10:30 – 24, S 11 – 24, Sv 11 – 23.
 5. Kopējā ēdienkartes summa nevar pārsniegt 100€ limitu.
 6. Piedaloties šajā kampaņā un piekrītot šiem noteikumiem, dalībnieks apstiprina, ka viņa vārds tiks izmantots šīs kampaņas materiālos.
 7. Dalībnieka profilam ir jābūt ar viņa paša vārdu. Dalībniekiem, kuri būs reģistrēti ar acīmredzamiem viltus profiliem un/vai nepareizu informāciju, tiks liegta pieeja Wolt LV Facebook lapai.
 8. Vecuma limits dalībai šai kampaņā ir noteikts. Dalībniekiem ir jābūt vismaz 18 gadus veciem.
 9. Komentāri, kas nebūs saistīti ar kampaņu tiks dzēsti.
 10. Organizētājs sazināsies ar uzvarētāju personīgi, kā arī publicēs uzvarētāja vārdu Facebook lapā un blogā par uzvarētāja izvēlēto ēdienkarti.
 11. Kampaņas organizators šādi apstiprina, ka dalībnieku dati netiks nodoti trešajām personām. Wolt patur tiesības izsūtīt savu informāciju caur e-pastu un mobilo telefonu (SMS).
 12. Kampaņas organizators, patur tiesības veikt izmaiņas kampaņas nosacījumos.

 

Priekā!

Wolt