Atklāj Holy Moly!

Neliela daļa Kalifornijas saulainajā Skanstē. Krāsainie suši, tako, burgeri, picas kā arī brokastis visas dienas garumā - to visu atradīsi apciemojot Holy Moly. Zemāk lasi kā Holy Moly apmeklējumā gāja Sintijai Selickai.

Šoreiz apmeklējām jauno vietu saulainajā Skanstē – HolyMoly. Es šo vietu varētu dēvēt par ģimenes restorānu, kas noteikti patiktu kā lieliem, tā maziem. Restorāna interjers ir veidots balstoties uz Kalifornijas streetstyle motīviem. Man Kalifornija ir Viena no mīļākajām vietām, kur atgriezties, tādēļ, arī atrodoties HolyMoly, uz sejas pavīd smaids, kas asociējas ar atmiņām no turienes.

Es HolyMoly noteikti varētu dēvēt par Instagram cienīgu bilžu vietu, par to viņi ir parūpējušies, restorānu ieskauj milzīgi logi, kas padara telpu siltu un saulainu, līdz ar to bildes top daudz skaistākas. Bieži vien daudzos Rīgas restorānos, kafejnīcās sliktās gaismas dēļ nav iespējams uzņemt labas bildes, dažreiz pat grūti saredzēt cilvēkus un ēdienu uz galda. HolyMoly restorāna īpašnieki ir parūpējušies par īpaši gaumīgu servīzi gan traukiem, gan kokteiļglāzēm.

Runājot par ēdienu, HolyMoly neesmu pirmo reizi, parasti tur iegriežos, lai paķertu briošu ar sparģeļiem, kas ir mans mīļākais brokastu ēdiens, ko gatavoju arī mājās, ja ir brīvāks laiks. Šoreiz izmēģinājām HolyMoly rollus, kas bija svaigi, krāsaini un baudāmi. Izvēlējāmies “Astoņkāju” un “Omārs un Avokado”.

Visvairāk mani iepriecināja dzērieni. Izvēlējos kokteili, ko parasti izvēlos visur. Passionfruit Hurricane. Tieši manā gaumē, nepārsaldināts, garšas ziņā- izcils. Kā otro kokteili izvēlējāmies Matcha Tea Mojito, kas arī bija lielisks. Tad nu noteikti varu teikt, ka iesaku HolyMoly nobaudīt viņu īpašos kokteiļus.

Esmu Liela saldumu mīļotāja, līdz ar to arī ļoti izvēlīga. Izvēlējāmies HolyMoly iecienītās vafeles ar putukrējumu un augļiem. Garšīgi, bet īsti ne manā gaumē, katram savs 🙂 Putukrējums, manuprāt, paštaisīts, ko uzreiz novērtēju, taču pašas vafeles priekš manis bija pārāk kraukšķīgas.

Vai jau esi apmeklējis Holy Moly? Ja nē, tad ir laiks izmēģināt šo krāsaino vietu ar gardajiem ēdieniem.

Wolt x Sintija