Atklāj MUNCH ?

Sulīgākie un gardākie burgeri Rīgā, dirty fries, ko varētu ēst visu atlikušo dzīvi un sendviči, kas kūst mutē - laime pilnīga apslēptajā dārgumā Purvciemā MUNCH. Lasi zemāk par Egijas & Billa pieredzi šī restorāna apmeklējumā.

Uz Rīgu bija atbraucis ciemiņš no Grieķijas un mana misija bija parādīt labākos, gardākos un sulīgākos burgerus Rīgā un bez ilgas domāšanas es zināju, ka Munch ir īstā un vienīgā vieta

Tas ir apslēptais dārgums Purvciemā, kur neviens nekad neiedomātos meklēt un jebkurš kurš to atradis ir īsts dārgumu ieguvējs. Nav neviena, absolūti NEVIENA ēdiena, ko es šeit nedievinātu.

Mans visu laiku vismīļākais ēdiens šeit ir dirty fries, tas nav vienkārši ēdiens, tie nav vienkārši frī kartupeļi. Šis ir tas ēdiens, kuru ēdot tu aizver acis un ļauj garšas kārpiņām dejot. Kāpēc šie frī ir tik īpaši? Gaļa, plucināta cūkgaļa, kas tiek pievienota tiem klāt tiek gatavota 13 stundas – īstā kūpinātavā, ārā, kuru kurina ar malku! Man personīgi tas liekas kaut kas nereāls Rīgā, restorāns, kurš kūpina gaļu. Katrā ziņā šis varētu būt tas ēdiens, ko es izvēlētos ēst visu savu atlikušo dzīvi. 

Šī vieta lika man arī iemīlēt vistu spārniņus un garneles, kas man kādreiz negaršoja, bet šeit es vienkārši nevaru tos nepasūtīt.

Munch burgeri ir kaut kas cits, kaut kas ārpus šīs pasaules. Tik sulīgi, tik bagāti ar garšu

Taču vairāk par burgeri es un Bills dievinājām plucinātas cūkgaļas sendviču. Un nē, šis nav tas pats, kas burgers, ja Jūs kādreiz aizbrauciet uz turieni un satieciet Robertu, pajautājiet atšķirību. 🙂 Sendvičs kas kūst mutē bija pilnīga laime. 

Pus maltītē Bills teica – “Es nekad nebiju domājis, ka ēdiens mani kādreiz darīs tik laimīgu” un tajā brīdī es zināju, ka Munch bija īstā izvēle. ♥ 

Diemžēl, vēderi mums ir tik lieli, cik viņi ir un neko vairāk nespējām nogaršot, bet es ļoti iesaku Jums izmēģināt visu, jo tas ir tā vērts. Šī ir mana mazā laimes vietiņa.

P.S viņi šonedēļ svin 1 gadiņa jubileju! 

Lai arī jums visiem tik pat gardi kā mums! ♥

Egija x Wolt