Atklāj Bowl 31! Cheat meal bez “čītošanas”. Lasi par fitnesa treneres Rebekas Gabrānes pieredzi.

Pagājušā gada nogalē Rīgā atvērās viena pavisam stilīga un krāsaina vietiņa - Bowl31. Nu jau tā kļuvusi par iecienītāko pusdienu vietu daudziem Klusā centra apkārtnē strādājošajiem, gan arī Woltotājiem. Viņu specialitāte - “bowl” jeb bļodiņas. Rebeka šo salīdzina ar “cheat mealu” bez “čītošanas”, jo ir tik gardi un skaisti, bet galu galā arī veselīgi. Vairāk lasi zemāk.

Vai Tu kādreiz esi saskāries ar sajūtu – gribas “cheat meal”, bet gribas kaut ko veselīgu!? Ikdienā pieturoties pie noteikta uztur plāna ievērošanas, savu dienas pirmo ēdienreizi gaidu kā bērns čupa čupu ?

..pārsvarā, kad ķermenis jūtas izsalcis, tas prasa “uzlādi”, un ne reti tā ir ātri iegūstama pārtika, kas parasti sastāv no sliktajiem taukiem, ātrajiem ogļhidrātiem. Tā ir ēdienreize, kas Tevi ātri nomierina, bet nesniedz spēku ilgtermiņā. Piemēram, bagetes, kruasāni, hot dogs, ātrās ieskrietuves u.c.

Vienu dienu, pasūtot Wolt, es iepazinos ar jaunu vietu – Bowl31. Piedāvājumā bowli, kas būtībā cēlušies no Āzijas virtuves, taču piedāvājumā arī ir Meksikas, Austrumu, šikākām reizēm pat pīles vai zandarta “bowli” – var papildus pievienot gan ogļhidrātus gan proteīnu. Brokastīm pieejami aukstie bowli, avokado maizītes ar Tevis izvēlēto piedevu un pat putra. Iespēja izvēlēties ir visām gaumēm: dažāda veida nūdeles, dažāda veida mērcītes, zupas un saldie. UN ZINIET, KAS IR LABĀKAIS – Bowl31 ir bez grēka, kur pat Tiramisu nav neveselīgs un pat vafeles garšo kā bērnībā. Kopš man bija iespēja būt kā ēdiena gurmānam un novērtēt ēdienu, servisu, lai iepazīstinātu Jūs par vietām Rīgā,  un kuras var arī pasūtīt Wolt, es zināju, ka iešu uz Bowl31. Instagramīga vieta, ļoooti kvalitatīvs ēdiens, serviss un galvenais – jūties kā “cheat mealā”, bet nechīto!!! ♥♥♥

Rebeka x Wolt