Tālo distanču pasūtījumi tagad izdevīgāki!

Tas nav noslēpums, ka pandēmijas laiks ikkatru ir vairāk piesaistījis mājas dzīvei. Mēs vēlamies dzīvi mājās nedaudz atvieglot, un mēs ticam, ka samazinot piegādes maksu tālajām distancēm, mēs palīdzam restorānu ēdienam kļūt pieejamākam. 

Tādēļ esam ieviesuši piegādes cenas griestus – visiem pasūtījumiem*, kuri pārsniegs 2km distanci, piegādes maksa saglabāsies 1.99€!

Ja gadījumā Tu prāto, vai šis kaut kā ietekmēs Wolt kurjerpartnerus, tad atbilde ir “Nē”. Mēs uzskatām to par mārketinga investīciju, tādēļ Wolt sedz kampaņas izmaksas. 

Patiesībā, mēs ceram, ka samazinātā piegādes maksa tālajām distancēm liks Woltotājiem pasūtīt vairāk! Tādā veidā, Wolt kurjerpartneriem tiks nodrošināts vairāk darba un ienākumu; tāpat arī Wolt restorāni saņems vairāk pasūtījumu, kas ir liels atbalsts šajos izaicinošajos laikos. 

Atgādinām, ka, lai mazinātu nepieciešamību doties uz veikalu un būt kontaktā ar citiem pircējiem, jau kopš pagājušā gada esam ieviesuši bezmaksas piegādes pārtikas un citām precēm no visiem Wolt veikaliem līdz ārkārtes situācijas beigām!

Vēlies pasūtīt? Dodies ŠEIT

Turpināsim saudzēt sevi un citus 💙

*Kampaņas cena neattiecas uz dažiem restorāniem, kas atzīmēti ar (*) Wolt platformā