Hurá! Wolt je v Košiciach! ?

Áno, už je to tak! Po úspechu Woltu v Bratislave je čas na expanziu na východné pobrežie! ?? Od 28. mája sme oficiálne v Košiciach a už sa nemôžeme dočkať na prvú košickú objednávku. K dispozícii je približne 30 skvelých reštaurácií, medzi ktorými nechýbajú lokálni mastri svojho fachu, ako aj známe reťazce a naši kuriéri sú pripravení doručiť vám vaše obľúbené jedlo už do 30 minút. Zaujíma vás ako Wolt vlastne funguje? Nižšie nájdete pár základných informácií. ✌️

Veľa dziveho chalka vám Wolt privezieme už aj v Košiciach! ?️??

Na známosť sa dáva, že Wolt je od 28. mája 2020 sme oficiálne v Košiciach! A máme z toho obrovskú radosť. ? Sme platforma (apka aj web), vďaka ktorej môžete objavovať a získavať tie najlepšie pochúťky košického gastrosveta, a to od šťavnatých burgrov, cez nadýchanú pizzu a tradičné špeciality slovenskej kuchyne až po sushi, či lahodnú “indiu”.

Pochádzame z Fínska, najšťastnejšej krajiny sveta. A možno aj preto je pre nás kvalita a skvelá zákaznícka skúsenosť vždy na prvom mieste. Usmievaví kuriéri, ktorí vám jedlo doručia už do 30 minút (základné doručenie do 1,5 km stojí 1,49 EUR a pokiaľ bývate trošku ďalej od reštaurácie, niečo málo naviac to ešte bude stáť, konkrétne 0,3 EUR za každých 500 m).

Naša zákaznícka podpora je pripravená odpovedať na všetky otázky do 1 minúty a jedlo vám privezieme zo 60 skvelých reštaurácií, maximálne do vzdialenosti 5 km v rámci našej doručovacej oblasti, z McDonald’s do 3,5 km. Otvorení sme cez týždeň od 10:30 do 21:00 a cez víkend od 11:00 do 21:00. Zatiaľ rozvážame do Starého Mesta, tiež v lokalitách Sever, Juh, Džungľa, Kalvária, ale aj na Železníky, Vyšné Opátske, Sídlisko Dargovských hrdinov, Heringeš, Terasu, či KVP. Pozrite na mapku našej zóny doručenia.

Veľmi sa tešíme na vašu prvú objednávku! Tiež nám spraví radosť, keď na Wolt pozvete svojich priateľov a dáte im 4€ promo kód z aplikácie, možno nám poradíte, aké reštaurácie by u nás nemali chýbať, alebo nám dáte akúkoľvek spätnú väzbu.

A aby sme nezabudli, určite si nás pridajte na Facebooku a Instagrame, nech vám neunikne žiadna nová reštaurácia alebo súťaž. ?

Váš Wolt Košice